طراحی وب سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی و پیاده سازی انواع سیستمهای تحت وب سفارشی طراحی سایت شرکتی طراحی وب اپلیکیشن مدیریت پروژه و مشاوره تخصصی در حوزه IT

مديران نيازمند استفاده از روشهایی هستند كه با بهينه‌سازی صرف هزينه‌ها،

برگشت سرمايه را بهبود بخشند، کارایی سيستمها را افزايش و ريسك‌هایی

كه اطلاعات و ارتباطات و درنتيجه فعاليت سازمان را تهديد می كنند كاهش دهند.
مشاوره و نظارت در حوزه فناوری و اطلاعات جایگاه ویژه ایی دارد
آموزش های تخصصی برگزاری دوره های آموزشی از صفر تا صد تحلیل، طراحی و پیاده سازی اپلیکیشنهای تحت وب HTML - PHP - CSS - SQL - Java Script

با گسترش و توسعه روزافزون رایانه ها و تلفن های هوشمند و افزایش کاربران آن‌ها، امروزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای پیشبرد ایده‌ها و افزایش رشد خدمات بسیار حائز اهمیت است. همچنین تولید حجم انبوهی از داده ها به صورت روزانه و افزایش تعداد فعالیت های سازمانی، راهی به جز استفاده از فناوری اطلاعات باقی نمی‌گذارد.
در این بین تولید یک نرم‌افزار سفارشی اهمیت بسزایی پیدا می‌کند. نرم‌افزاری که با برنامه‌نویسی اختصاصی قرار است نیازها و خدمات یک سازمان را تحت پوشش خود قرار دهد.
مهمترین ابزار تصمیم گیری مدیران، استفاده از گزارش های کاربردی داده های موجود در سازمان می‌باشد که به صورت لحظه ای باید به آن ها دسترسی داشته باشند که این گزارش ها، صرفا با استفاده از نرم‌افزارهای سفارشی می‌توانند تولید و ارایه گردند.
برنامه ریزی و افزایش کارآیی کارمندان و کارشناسان سازمان نیز، بدون استفاده از فناوری اطلاعات و نرم‌افزارهای لازم، کاری نشدنی است.
سیستم های اتوماسیون اداری و نرم افزارهای تخصصی داخلی، مهمترین ابزارهای رشد یک مجموعه خواهند بود و تمامی ابزارهای مدیریتی را در اختیار یک مدیر مجرب قرار خواهند داد.

شما یک سازمان بزرگ هستید؟ یک استارت‎آپ هستید و می‎خواهید یک کسب‎ وکار جدید تجارت الکترونیک (B2B یا B2C یا C2C) راه‎اندازی کنید؟ راهکارهای توسعه کسب وکار با استفاده دیجیتال مارکتینگ و باشگاه مشتریان را در نظر دارید؟ سیستم خاصی را می‎خواهید تولید کنید؟ شاید هم فقط یک وب‎سایت برای شرکت یا خودتان لازم دارید. ما  ایده‎هایتان را پرورش داده و با توان متخصصین خبره و با استفاده از زیر ساخت خانه وب آرزوهایتان را طراحی و پیاده‎ سازی می‎کنیم.

تولید سیستم‎های سفارشی با استفاده از زیرساخت قدرتمند خانه وب، ریسک پروژه را کاهش داده و هزینه و زمان آن را در نقطه بهینه قرار می‎دهد، ضمن اینکه نگران پشتیبانی و توسعه نسل‎های بعدی سیستم نیز نخواهید بود.

سال‎ها تجربه ما در ارائه راهکارهای پیچیده در پروژه‎های بزرگ و ملی، نشان‎ دهنده توان ما در رو در رو شدن با هر چالشی است.

آموزش صفر تا صد طراحی سایت – تضمینی ۶ میلیون تومان

الف)  طراحی و پیاده سازی انواع سیستمهای تحت وب سفارشی

ب)  مدیریت پروژه و مشاوره تخصصی در حوزه IT

ج)  آموزش های تخصصی و برگزاری دوره های صفر تا صد تحلیل، طراحی و پیاده سازی اپلیکیشنهای تحت وب

د) طراحی و توسعه راهکارهای مبتنی بر وب و موبایل

ه) طراحی و توسعه پرتالهای سازمانی

و) طراحی و توسعه نرم افزارهای کسب و کارالکترونیک (E-Commerce) وب و موبایل

ز) یکپارچه سازی زیرساخت وب سایت شما با سایر سیستم ها و نرم افزارها

ک) راهکار باشگاه مشتریان و بازاریابی آنلاین

ل) توسعه امکانات و ویژگیهای سامانه های موجود سازمانها

م) تولید راهکارهای پرونده الکترونیک

طراحی منحصربفرد

برای اینکه بهترین سایت را داشته باشید و از همان اول به بهترین نحو روی آن کار شود طوری که از خط اول تکون نخورید و همیشه خط اول در صفحه ی گوگل باشید روی تیم حرفه ای نور آی تی حساب باز کنید.

پشتیبانی رایگان

برخلاف تمام شرکت های دیگر خریداران وب سایت و نرم افزار های شرکت نور آی تی آموزش رایگان نحوه مدیریت سایت را خواهند دید و همچنین دارای ۱۵ روز پشتیبانی ویژه برای حل مشکلات احتمالی می باشند.

بهترین کیفیت کدنویسی

داشتن کدهای مناسب و تمیز به ارزش پروژه شما اضافه می کند و به افرادی که توسعه دهنده های مبتدی هستند در خواندن کد و متوجه شدن از اینکه کد چه کاری را انجام می دهد کمک بسیاری می کند.

بسیار انعطاف پذیر

طراحی وب سایت شما به گونه ای صورت خواهد پذیرفت که در برابر هر تغییری انعطاف پذیر باشد. در نتیجه شما می توانید بدون هیچگونه نگرانی وب سایت خودتان را توسعه دهید و امکانات جدید به آن اضافه کنید.

طراحی سایت واکنشگرا

سایتی که با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف سازگاری دارد و کاربران میتوانند به راحتی سایت را در صفحه نمایش های گوناگون بررسی کنند و نیازی به تغییر اندازه صفحه نیست تا سایت به صورت کامل دیده شود.

طراحی اسلایدرهای بی نظیر

بنر اسلایدر سایت برای تبلیغ محصول، معرفی خدمات، نمایش اطلاعیه ها و تخفیف های خاص و … به کار گرفته خواهد شد و می تواند در نقش یک بیلبورد بزرگ ، نظر بازدیدکنندگان را در ابتدا ورود به سایت تان جلب کند.

فهرست