آموزش طراحی سایت صفر تا صد – تضمینی 5 میلیون تومان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش طراحی سایت صفر تا صد – تضمینی 5 میلیون تومان

معرفی دوره :

این دوره از 3 سطح مبتدی و متوسطه و پیشرفته تشکیل شده است که هر کدام از این دوره ها 24 ساعت می باشد که در قالب جلسات 2 ساعته بر گزار می گردد.

دوره اول آشنایی با اصول طراحی وب سایت: در این دوره کارآموزان با مفاهیم و اصطلاحات طراحی وب آشنا می گردند و سپس دو زبان HTML5 و CSS3 به آنان آموزش داده می شود. کارآموزان این دوره با تمامی رفرنسهای این دو زبان و عملکرد آنها آشنا می گردند.

دوره دوم مهارت در طراحی یک وب سایت حرفه ای و موفق:در این دوره به کارآموزان طریقه طراحی یک قالب حرفه ای وب سایت که از آخرین تکنولوژی ها و فریمورک های روز دنیا تشکیل شده است، آموزش داده می شود. فریمورک هایی مانند: Jquery و Bootstrap و Font Icon معرفی و آموزش داده می شود.

دوره سوم آموزش زبان سمت سرور و داینامیک کردن قالب های وب سایت:این دوره آخرین سطح از آموزش طراحی وب می باشد که کارآموزان این دوره با زبان های سمت سرور آشنا می شوند. زبانی که به کارآموزان آموزش داده می شود، زبان PHP می باشد. در این دوره کاربران یاد خواهند گرفت که چگونه قالب های ایستاتیک خود را داینامیک نمایند. این دوره در قالب یک پروژه وب سایت فروشگاهی با امکان اتصال به درگاه بانک های ایرانی ارائه داده می شود.

اهداف دوره :

یادگیری اصول و فنون طراحی وبسایت به صورت کاملا عملی در قالب پروژه

محتوای دوره :

HTML5 Based SEO
Jquery
Font icon & Other Freamwork
CSS3
Bootstrap
PHP

مدت دوره : 75 ساعت

قیمت دوره : 5 میلیون تومان

جهت مشاوره رایگان و ثبت نام در کلاس با شماره 09123238133 تماس حاصل فرمایید.

WhatsApp
فهرست